KONST / Litografier / Färglitografi 16218145
nr 1621 8145
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Flicka vid flygel. Signerad, numrerad 159/295. Färglitografi. Bladets mått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x42 cm
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:37:18
15/5 15:54:40
15/5 15:55:06
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor